Strzyżenie psów Częstochowa – cennik

Psi fryzjer Grooming Academy - oto kim jesteśmy! A jaki jest nasz cennik? Usługi zawsze wyceniamy indywidualnie w zależności od wielkości psa, jego rasy oraz tego, w jakim stanie znajduje się jego sierść. Pomimo że jesteśmy jednym z najbardziej doświadczonych salonów w Polsce, nasze ceny nigdy nie są zawyżone.

Oferowany przez nas stosunek jakości do ceny jest jak najbardziej satysfakcjonujący. Staramy się zapewnić maksimum usług, przy bardzo atrakcyjnej cenie. Aby przekonać się o naszym profesjonalizmie, zachęcamy do umówienia się na wizytę. Z pewnością będziecie zadowoleni z efektów, jakie Państwu zagwarantujemy!

Umawiamy wizyty wyłącznie telefonicznie pod nr 600 600 671

Reagując na oczekiwania rynku informujemy, że wprowadziliśmy usługę "expresowe terminy" płatne + 100%.

Strzyżenie psów jest tym, czym zajmujemy się od lat, a Częstochowa jest miejscem, w którym znajduje się nasz prestiżowy salon. Cennik zawsze dobieramy indywidualnie, ponieważ ceny różnią się między sobą w zależności od tego, jak duży jest pies, jakiej jest rasy oraz jaka fryzura zostanie mu wybrana. Ceny różnią się także w zależności od wyboru pielęgnacji komercyjnej czy też wystawowej. Usługi które proponujemy są profesjonalne i ekskluzywne. Wszyscy nasi klienci są niezwykle zadowoleni z tego, w jaki sposób pracujemy z ich pupilami! Serdecznie zapraszamy do współpracy.