Salon fryzjerski dla psów – Częstochowa

Zapraszamy do wirtualnego zwiedzania naszego salonu

Groomer Academy

Nasz salon dla psów znajduje się w mieście Częstochowa. To właśnie tutaj oferujemy profesjonalne usługi, które gwarantują wszystkim klientom satysfakcję na najwyższym poziomie. Jesteśmy specjalistami, którzy szczycą się doskonałą znajomością wzorców ras, co umożliwia nam kompleksowe przygotowanie psów na wystawy. Wszystkim psim klientom zapewniamy potrzebny komfort, ponieważ nasz salon jest luksusowy, a znajdujące się w nim sprzęty są profesjonalne. Oprócz tego, używamy wyłącznie wysokiej jakości kosmetyków renomowanych firm. Zwracamy także uwagę na bezpieczeństwo oraz higienę – w naszym salonie dla psów wykorzystujemy wyłącznie jednorazowe ręczniki, sterylizatory oraz specjalne preparaty dezynfekujące, ponieważ tak powinien działać profesjonalny salon fryzjerski dla psów.

Salon dla psów w Częstochowie

Nasz salon fryzjerski dla psów cieszy się ogromną renomą. Cała Częstochowa jest zachwycona usługami, jakie oferujemy. U nas psi klienci dostają w nagrodę smakołyki, a co bardziej długowłosi, także i kokardkę. Dla nas najważniejsze są psy i ich właściciele, dlatego też zapewniamy programy lojalnościowe, atrakcyjne promocje i bonusy. Udzielamy także bezpłatnych porad dotyczących pielęgnacji oraz żywienia czworonogów. Zawsze przypominamy o zbliżającej się wizycie, więc nie ma możliwości by ją przeoczyć. Ceny jakie proponujemy są niezwykle przystępne!

Jeżeli więc chcecie by Wasz pupil pięknie wyglądał i świetnie prezentował się podczas wystawy, to zafundujcie mu nasze usługi. Częstochowa jest miastem, w którym możecie znaleźć nasz renomowany salon dla psów. Z pewnością wyjdziecie od nas usatysfakcjonowani!